Realizácie

Inštalovali sme automatickú páskovaciu linku v Rumunsku

Automatická páskovacia linka

Keď ide o inštaláciu automatických páskovacích liniek, nepoznáme hranice, nepoznáme limity. Náš tím v týchto dňoch úspešne dokončil realizáciu novej páskovacej linky pre významného zákazníka v Rumunsku v odvetví betonárskeho priemyslu.

Novú páskovaciu linku tvoria automatické páskovacie stroje z našej produkcie pre horizontálne a vertikálne páskovanie paletizovaného tovaru, ktoré dopĺňa predradený automatický aplikátor prekrývacej fólie. Tovar na palete je tak nielen pevne fixovaný, ale naviac chránený pred znečistením, prachom a vodou počas prepravy. Automatická páskovacia linka bola nainštalovaná do automatickej dopravníkovej trate priemyselnej výrobnej linky MASA.

Automatický vertikálny páskovací stroj
Automatický horizontálny páskovací stroj
Automatický aplikátor prekrývacej fólie

Neváhajte nás kontaktovať s požiadavkou na návrh riešenia páskovania paletizovaných zásielok pre vašu prevádzku. Páskovacie stroje, ktoré vyrábame je možné individuálne prispôsobiť presne podľa vašich potrieb a implementovať do výrobných liniek mnohých výrobcov. Bližšie informácie vám ochotne poskytne špecialista z obchodného oddelenia.

Inštalované technológie

VERTICAL STRAPPER L/LV

Posuvný automatický páskovací stroj s otvoreným rámom a pojazdom, pre vertikálne páskovanie paletizovaných zásielok PP alebo PET viazacou páskou. Určený pre špeciálne priemyselné a výrobné linky, a pre automatické baliace linky.

HORIZONTAL STRAPPER

Automatický páskovací stroj pre horizontálne páskovanie paliet PP alebo PET viazacou páskou. Určený pre priemyselné a výrobné linky, a pre automatické baliace linky.

AARS-P

Automatický aplikátor prekrývacej fólie na priečnu aplikáciu prekrývacej fólie, jutovej sieťky, papiera alebo miralonu.