Od profesionálov pre profesionálov

Slovenský výrobca baliacich strojov

Komplexné riešenia baliacich technológií od návrhu, cez realizáciu až po pravidelný garantovaný servis.

Prinášame zákazníkom to najlepšie z baliacich technológií

Konštrukcia páskovacích strojov
Automatická páskovacia linka

Spoločnosť W rent, s. r. o. je rýdzo slovenskou firmou so stabilnou štruktúrou vlastníkov a vlastným kapitálom, ktorá pôsobí na trhu s baliacimi technológiami od roku 2012. Za tento čas sme zrealizovali množstvo úspešných projektov pre našich zákazníkov na Slovensku, v Čechách, ale aj v krajinách Európskej únie.

Naše portfólio služieb sa rozšírilo aj o participáciu na zložitých inštaláciách pre našich zmluvných partnerov pre technologické zariadenia. V mnohých prípadoch zastrešujeme inštalácie v nadnárodných a medzinárodne uznávaných spoločnostiach doma i v zahraničí.

Spoločnosť W rent, s. r. o. vznikla pretransformovaním dlhoročných skúseností a odborných vedomostí dvoch zakladateľov spoločnosti. Ich cieľom bolo vybudovať spoločnosť, ktorá bude zákazníkom ponúkať kvalitné technológie, produkty a profesionálne služby v oblasti END-OF-LINE. Kľúčovým bodom pre dosiahnutie cieľa bolo nájsť team zamestnancov, z ktorých prevažná časť má viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti balenia. Vďaka nášmu stabilnému a stále sa rozrastajúcemu pracovnému tímu môžeme zákazníkom garantovať optimálne riešenia, spoľahlivosť, vysokú odbornosť a aktívny prístup pre dosiahnutie ich obchodných cieľov.

Chceme byť pre našich zákazníkov zodpovedným a dôveryhodným obchodným partnerom

Oficiálne zastupujeme na slovenskom trhu spoločnosť SIAT S.p.A., svetového lídra v oblasti baliacich technológií. Máme výhradné obchodné zastúpenie pre páskovaciu techniku značiek ITATOOLSITIPACK pre Slovenskú republiku. V našom portfóliu nájdete aj TOP značky segmentu balenia ako sú VFB BOCEDIOMSLINEAPACKAREAPACKAGINGTRANSPAKPACBRO a ďalšie.