Skip to content
Menu
0
Váš košík je prázdny. Navštívte Obchod

Od profesionálov pre profesionálov

Od profesionálov pre profesionálov

Komplexné riešenia baliacich technológií od návrhu, cez realizáciu až po pravidelný garantovaný servis.

Prinášame zákazníkom to najlepšie z baliacich technológií

P1009321

Spoločnosť W rent, s. r. o. je rýdzo slovenskou firmou so stabilnou štruktúrou vlastníkov a vlastným kapitálom, ktorá pôsobí na trhu s baliacimi technológiami od roku 2012. Za tento čas sme zrealizovali množstvo úspešných projektov pre našich zákazníkov na Slovensku, v Čechách, ale aj v krajinách Európskej únie.

Naše portfólio služieb sa rozšírilo aj o participáciu na zložitých inštaláciách pre našich zmluvných partnerov pre technologické zariadenia. V mnohých prípadoch zastrešujeme inštalácie v nadnárodných a medzinárodne uznávaných spoločnostiach doma i v zahraničí.

P1009252

Spoločnosť W rent, s. r. o. vznikla pretransformovaním dlhoročných skúseností a odborných vedomostí dvoch zakladateľov spoločnosti. Ich cieľom bolo vybudovať spoločnosť, ktorá bude zákazníkom ponúkať kvalitné technológie, produkty a profesionálne služby v oblasti END-OF-LINE. Kľúčovým bodom pre dosiahnutie cieľa bolo nájsť team zamestnancov, z ktorých prevažná časť má viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti balenia. Vďaka nášmu stabilnému a stále sa rozrastajúcemu pracovnému tímu môžeme zákazníkom garantovať optimálne riešenia, spoľahlivosť, vysokú odbornosť a aktívny prístup pre dosiahnutie ich obchodných cieľov.

Chceme byť pre našich zákazníkov zodpovedným a dôveryhodným obchodným partnerom

Oficiálne zastupujeme na slovenskom trhu spoločnosť SIAT S.p.A., svetového lídra v oblasti baliacich technológií. Máme výhradné obchodné zastúpenie pre páskovaciu techniku značiek ITATOOLSITIPACK pre Slovenskú republiku. V našom portfóliu nájdete aj TOP značky segmentu balenia ako sú VFB BOCEDIOMSLINEAPACKAREAPACKAGINGTRANSPAKPACBRO a ďalšie.

Spolocna