0
Váš košík je prázdny. Navštívte Obchod

Radi sa púšťate do nových projektov?

Sú pre Vás prekážky výzvou?

Ste zamilovaný do techniky?

Staňte sa členom nášho tímu

Pre rast našej spoločnosti potrebujeme priebežne rozširovať aj rady našich pracovníkov. Uplatnenie u nás nájdu najmä uchádzači o zamestnanie technického a administratívneho zamerania – servisný technik pre baliace technológie, obchodný manažér.

V prípade záujmu nám posielajte svoje životopisy na adresu kariera@wrent.sk alebo využite on-line formulár:

Aktuálne pracovné ponuky

ZÁKAZNÍCKY SERVIS,

ADMINISTRATÍVA

Miesto práce
Považská Bystrica

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
IHNEĎ

Mzdové podmienky (brutto)

900 – 1 200 EUR/mesiac v závislostí od pracovných skúseností, ďalšie mesačné bonusy vyplatené na základe pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho pracovného kolektívu zodpovedného, samostatného, pracovitého zamestnanca. Jeho pracovnou náplňou bude:

– zákaznícky servis predaja, evidencia a potvrdzovanie objednávok, dodacích termínov
– vystavovanie dodacích listov, vystavovanie faktúr
– práca s ekonomickým systémom HELIOS, ERP
– vystavenie prepravných podkladov
– administratívna podpora obchodného tímu
– telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
– tvorba reportov pre mzdové oddelenie
– evidencia reklamácií
– evidencia predaja strojov

Komunikácia v anglickom jazyku preferovaná.

Zamestnanecké výhody, benefity

– zaujímavé finančné ohodnotenie
– stabilná práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
– možnosť odborného rastu
– sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, výlety…)
– príspevky zo sociálneho fondu

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy a motivačné listy zasielajte na mailovú adresu kariera@wrent.sk

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Word – Pokročilý
Účtovníctvo – Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Obchodný zástupca